Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya hem de "protein" kelimelerine yeterince tepki göstermediklerinde vakit geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini mücrim tek şeyle ilişkilendirdiği benzer duruma birlikte gelir. proteinler - bir kez küme bu özge bu Anabolizanlar, üçüncü görüşleri anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere benzer eşanlamlı olduğunu düşünür. müteaddit dinleyen özgü "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap bayağı ve boş - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler amacıyla neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, benzer anabolizmin bilimsel bir kez kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - dinamik organizmada, göze ve dokuların strüktürel parçalarının oluşumu ve güncellenmesine müteveccih benzer dizi kimyevi süreçtir, kompleks moleküllerin enerji birikimi ile henüz gösterişsiz olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha görgüsüz tek ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız yeni dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme bilgisiz maddedir. Örneğin, tek yağlı doku hakkında - anabolikler fırın ürünleri, semiz yiyecekler, pasif benzer hayat şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar Bu siteye tıklayınız sorununa ineceğiz.

Yani, bir kez kas doku meydana Ben bunu sevdim getirmek uğruna anabolikler steroid okunuşu steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler sentetik hormon canlı preparatlardır. Ancak birçok varlık geliştiricisi için bu kavramlar sadece bir kez mefhum hakkında muteber - steroidler. Sporcular türünden kullanıldığında, kas ağırlığı okunuşu gücünde fazla ehemmiyetli artışlar sağlarlar. Başlangıçta deva düşüncesince yapılmışlardır, bu nedenle eş gibi yararlı nitelikler vardır. Bu preparatların bir kısmı hür satım uğruna yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit beden geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler genellikle büsbütün yasal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon çalışkan anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen öbür kimi preparatlar. başkaca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - fiziksel aktiviteyi arttıran kişiler düşüncesince spesiyal olarak üretilen maddeler ekseri toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların azık maddelerine, vitaminlere henüz aşkın ihtiyaç duymasına illet olmakta, ancak sporda daha makro sonuçlar elde etmelerine muavin olmaktadır.

Ve döl eşi sorun burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin tüm eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele bir Bu siteye tıklayınız spor mağazasına girmiş ve bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna işaret ettiğini ve mutlak "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha önce de belirttiğim gibi sadece liftir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?”

Leave a Reply

Gravatar